Kurslar

Kurslar için Sıkça Sorulan Sorulara ulaşmak için tıklayınız...


Kurs kayıtları 23.01.2012 saat 24:00 itibari ile sona ermiştir. İlginiz için teşekkürler...

6 KURS PARALEL olarak verilecektir ve her biri yoğun geçecektir. Her bir kurs sabah 9:00 akşam 18:00 arası olacaktır. Sizin için en cazip olan kursa kaydınızı yaptırınız ve kursa hazırlıklı geliniz. (laptop, netbook, tablet pc vs.)

Not:Her kursiyere  en fazla 1 tane  kurs katılım belgesi verilecektir. Kurs katılım belgesi verilebilmesi içinde kursa en az %90 katilim gerekir. Kurslarda günlük kayıt alınacaktır.


Kurslara katılacaklar, kampüs icinde bulunan Kredi Yurtlar Kurumu'na ait yurtlarda konaklayabilirler. Günlük ücret 7 TL'dir. Ayrıca bir defaya mahsus 2,5 TL kimlik ücreti alınacaktır. Yurtlardaki odalar 4'er kişiliktir ve 4 kişilik odada kalan kişi sayısı kadar ücret talep edilecektir. Ayrıca 2-3 TL'ye kahvaltı yapılabilecektir.

Yurtlar kursların yapılacağı Fen Edebiyat Fakültesi binasına 200 metre,
1-3 Şubat'taki konferansın gercekleştirleceği Güzel Sanatlar Fakültesi binasına ise100 metre mesafededir.


Kredi Yurtlar Kurumunda konaklamak isteyen kursiyerlerin herhangi bir rezervasyon yaptırmalarına gerek yoktur. Eğitimler başlamadan önce 27 Ocak 2012 günü kursiyer listesi Kredi Yurtlar Kurumuna verilecektir. Kursiyerler kimlikleri ile Kredi Yurtlar Kurumu'na gittiklerinde işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ayrıca kurs katılımcıları konferans süresince de Kredi Yurtlar Kurumunda kalabileceklerdir.

 
© 2012 - Akademik Bilişim Konferansları 2012 | Her hakkı saklıdır.